Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yazılım 523 0

Güncel Programları Kolayca Kurun

Yeni bir bilgisayar aldığımızda yada kullandığımız bilgisayara format attığımızda bizi zor durumda bırakan durumlardan biriside ihtiyacımız olan programları internette aratıp tek tek kurmaktır kullanacağımız programları yedeklemiş olsak bile güncelleme gelmiş bir program olabilir ve programı tekrar güncellemek içim uğraşmamız gerekebilir.


Ninite’nin kurduğu programlar en güncel hali olmakla birlikte yayıncıların kendi sitesinden indirilmektedir aynı zamanda işletim sistemininizin kaç bit olduğunu tespit edip indirilen programda ya 32 bit yada 64 bit olarak indiriliyor kullanıcının hiç bir işlem yapmasına gerek yok sadece internet sitesinden ihtiyacınız olan programları seçip gerekli adımları takip ettikten sonra ninite ön yükleyicisini bilgisayarımıza indiriyoruz fazla bir boyutu yok aynı zamanda programlarda Türkçe dil desteği varsa ve işletim sisteminizde Türkçe ise indirilen programlar Türkçe olarak kurulur.

Daha yüklemeye başladığında hiç bir ayar yada next’e tıklamamıza gerek yoktur ninite herşeyi yapmaktadır bizim sadece bitmesini beklememiz kalıyor.

1-Ninite’nin İnternet Sitesine Girelim.

Ninite

2-İnternet sitesine girdik ve kurulmasını istediğimiz programları işaretliyoruz programların güncel halleri indirilicek ve güvenlidir.

3-Programları seçtikten sonra sıra geldi programları kurmaya alt tarafa doğru inersek Get Your Ninite butonunu görebilirsiniz ona tıklıyoruz ve ninte’nin ön yüklecisi bilgisayarımıza iniyor boyutu fazla olmadığından fazla beklemiyoruz.

4-Tıkladığımızda Ninite istediğimiz programları kurmaya başladı yükleme durumu resimde gözüktüğü gibi takip edebiliyoruz.

 

Ninite ücretsizdir aynı zamanda ücretli satılan sürümü olan Ninite Pro vardır.

100 bilgisayar için aylık ücret 20$

250 bilgisayar için aylık ücret 50$

500 bilgisayar için aylık ücret 95$

1000 bilgisayar için aylık ücret 185$

 

Aynı anda 100 ,250,500,1000 bilgisayara istediğiniz programı yükleyebilir yada olan programı güncelleyebilirsiniz

ofislerde yada okullarda çok faydalı olabileceğini düşünüyorum Ninite bizi site site gezip program indirme derdinden kurtarıyor aynı zamanda alışık olduğumuz kurulum adımları’da yok gerekli ayarlamaları bizim için program gerçekleştiriyor.

Pro sürümde aynı zamanda güncelleme gelen programlar olduğu zaman uyarıda’da bulunan Ninite bizlere mobilde alışık olduğumuz güncelleme deneyimini sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar