Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Wordpress 747 0

WordPress.com tarafından Jetpack

Jetpack WordPress sitelerini yönetmeyi size ziyaretçi istatistikleri ve güvenlik hizmetleri sunarak, görüntüleri hızlandırarak ve daha fazla ziyaretçi sağlayarak kolaylaştırıyor. Jetpack ücretsiz bir eklentidir.


Ziyaretçi Artışı ve İpuçları

Jetpack sitenize gelen ziyaretçi sayısını belirtir ve Benzer Yazılar, Duyuru, Geliştirilmiş Dağıtım ve Paylaşım gibi araçlarla daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlar.

Güvenlik

Jetpack deneme yanılma saldırılarına ve yetkisiz girişlere karşı sitenizi korur. Ayrıca sitenizi arıza süresi yönünden takip ediyor ve eklentilerinizi güncel tutuyoruz.

Görüntü Performansı

Jetpack görüntüleri global WordPress.com içerik teslim ağını kullanarak otomatik biçimde optimize eder ve hızlandırır. Bu sayede bant genişliği kullanımını düşürerek sunucu masraflarınızı azaltır.

Merkezi Yönetim

Jetpack ile birlikte WordPress.com’da merkezi bir panoya sahip olursunuz. Tüm siteleriniz için eklentileri ve menüleri yönetin, yazı yayımlayın ve ayrıntılı site istatistiklerini görün.

Kullanıcılarımızın çok sevdiği diğer birkaç şey

Jetpack sitenizi özelleştirmenize yardımcı olacak Özel CSS, İletişim Formları, Galeriler ve Karuseller, Bildirimler ve Abonelikler, Yapılandırılabilir Pencere Öğeleri ve çok daha fazlasını içerir.

Jetpack’e Katkıda Bulunma

Jetpack açık kaynaklıdır. Topluluk katkılarını da aktif biçimde destekliyoruz: İster övgü, hata raporu, kod, ister bir fikir olsun, tüm katkılara kapılarımız sonuna kadar açık!

Kurulum 

Alternatif olarak Jetpack’i eklenti dizini üzerinden ya da dosyaları manuel olarak sunucunuza ekleyerek yükleyebilirsiniz. Jetpack’i etkinleştirdikten sonra, Jetpack özelliklerini etkinleştirmek için WordPress.com’a bağlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar