Telefon Numaranı Nasıl Kaydetmişler?

Numaramızın kimde olduğunu nereden öğrenebiliriz?

– ” KIM ” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası ‘ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 yoluyla dilerseniz isim – soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048’ den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

Telefona hangi isimle kaydedildiğini gösteren uygulama?

GetContact, uygulamayı indiren kişilerin rehberindeki tüm numaraları ve isimlerini alarak kendi havuzuna aktarıyor. Ayrıca kullanıcının kendi numarası da sisteme otomatik olarak kopyalanıyor. Havuzda toplanan numaralar ve isimler, sorgulama yapan diğer kişilerle paylaşılıyor.

GetContact nedir ne işe yarar?

GetContact, diğer kişilerin telefon rehberine sizi nasıl kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Numaralara göre de, kullananların nasıl kaydettiğini size gösteriyor.

GetContact numara sorgulama nedir?

GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak diğer sorgulama yapan kişilerle paylaşıyor. Uygulama sayfasından sorgulama bölümünden veri tabanından bulunan numaralar sorgulanabiliyor.

Kişilerin seni nasıl kaydettiğini gösteren uygulama?

GetContact, diğer kişilerin telefon rehberine sizi nasıl kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Numaralara göre de, kullananların nasıl kaydettiğini size gösteriyor.

You might be interested:  Soru: 312 Telefon Kodu Hangi Ile Ait?

Whatsappta birinin sizi Ekledigini nasil anlarsin?

Ekranın en üstünde bulunan ⓘ simgesine bas. 10- “Okuyan kişi” başlığını dikkatli kontrol et. Mesajına bakan kişilerde numaran yer alır; bundan dolayı, numaranı eklediğini bildiğin birinin ismini burada görüyor olman gerekir. Bakmak istediğin ismi burada görüyorsan numaran onda da kayıtlıdır.

Get Contact nasıl bir uygulama?

Getcontact uygulamasının yeni özelliği dikkat çekti. Messenger özelliğiyle yeniden gündem olan Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile bilmenizi sağlar. Rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermenizi sağlar.

GetContact Etiketlerim ne demek?

#etiketler Getcontact, gücünü kullanıcılarının oluşturduğu topluluktan alır. Kullanıcılar etiket ekle özelliği ile birbirlerine etiket ekleyerek diğer üyelerin profilini güçlendirirler. Örneğin bir kullanıcı diğer bir kullanıcıya “Telefon tamircisi” şeklinde bir etiket ekleyebilir.

GetContact numara silme nasıl yapılır?

Numaranızı GetContact rehberden silme içinse Unlist özelliğini kullanıyoruz. İşte GetContact hesap silme!

  1. Adım: Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesine girim.
  2. Adım: GetContact Hakkında sekmesine giriş yapın.
  3. Adım: Hesap Ayarları sekmesine giriş yapın.
  4. Adım: Hesabı sil seçeneğini seçin.

GetContact nasıl çalışıyor?

GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak diğer sorgulama yapan kişilerle paylaşıyor. Rehber kopyalama sistemiyle, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bunları uygulamayı kullanan diğer kişilerle paylaşıyor.

GetContact premium ne işe yarar?

Premium Plan nedir? Premium Plan, Getcontact ‘ın reklamsız kullanımı, etiketlerinizi kimin görüntülediğini, profilinize premium rozeti ekleme ve numaranızın 3 aylık aranma istatistiği görmenizi sağlar. Getcontact ‘ın planları sadece Getcontact.com, resmi iOS ve Android uygulamalarımızdan satın alınabilir.

GetContact neden yasaklandı?

İçerdiği tehlikeler de konuşulan GetContact ‘ın özel hayatın gizliliği konusunda büyük sıkıntılar yaratan durumlara yol açtığı biliniyordu. Hakimlik, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) talebi üzerine GetContact ‘ın da aralarında bulunduğu 70 “numara bul” uygulamasına erişim engeli getirdi.

You might be interested:  Sık sorulan: Ünlülerin Telefon Numarası Nasıl Bulunur?

GetContact Anonim Kullanici nedir?

GetContect nedir? GetContact, kullanıcıların rehber asistanıdır. Bilinmeyen aramaları tanımlama ve spam çağrıları engelleme gibi özelliklere sahiptir. Uygulama mağazalardan indirildikten sonra telefon numarası girilerek üyelik işlemleri tamamlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector