Sık sorulan: 00436 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

0436 kodu nereye ait?

Türkiye’nin doğusunda yer alan Muş şehrinin alan kodu 436 ‘dır.

+7 Hangi ülkeye ait?

7 Nerenin Alan Kodu? 7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur.

+93 Hangi kod?

Sıklıkla merak edilen 93 nerenin telefon kodu ve + 93 hangi ülkeye ait sorularını cevaplandırdık. 93, Asya kıtasında yer alan Afganistan’ın uluslararası telefon kodudur. Afganistan; Türkiye’nin doğusunda yer almaktadır ve aynı zamanda Pakistan ve İran gibi ülkelerle de komşudur.

+1 Nereye ait?

1 Nerenin Alan Kodu? 1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

44 alan kodu hangi ülke?

+ 44 İngilitere ülkesinin alan kodudur. İngiltere, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı’nın en büyük ve en kalabalık yüz ölçümüne sahip ülkesidir. Batıda Galler ve İrlanda Denizi ve kuzeyde İskoçya ile sınırı vardır. İngiliz Kanalı, Dover Boğazı ve Kuzey Denizi ülkeyi Avrupa kıtasından ayırır.

0384 alan kodu nereye ait?

0384 alan kodu üzerinden telefonunuza bir çağrı geliyorsa bunun Nevşehir’den olduğunu anlayabilirsiniz. Yani 384 Nevşehir ilinin alan kodudur.

Avusturya’nın telefon kodu nedir?

434 alan kodu Bitlis iline ait bir telefon kodudur. Sadece Bitlis ili değil aynı zaman da Bitlis ilçeleri de bu alan kodunu kullanmaktadır. 434 telefon kodu ülkemize kayıtlı olan bir telefon alan kodudur. 0434 telefon kodu ile aranan kişiler alan kodunun nereye ait olduğunu merak etmektedirler.

You might be interested:  FAQ: Itunes Telefon Yedekleri Nerede?

+7 961 Nerenin kodu?

+ 961 numaralı telefon kodu Güneybatı Asya’da bulunan Lübnan ülkesine ait bir koddur. Ülkenin başkenti Beyrut’tur. Lübnan’dan ülkemize yapılan aramalarda telefon numarasının başında + 961 kodu yer almaktadır.

7 977 Nerenin kodu?

Nepal ile iletişime geçmek + 977 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Kuzeybatıda Kuzey Denizi, kuzeyde Hollanda, güneybatıda Fransa, doğuda Lüksemburg ve Almanya ile sınırı vardır.

Rusya alan kodu nedir?

5- Arama yönlendirme hakkında daha fazla bilgi: *#61 # Galaxy telefonlarda bu kod, bir çağrının mesaj merkezine iletilene kadar ne kadar süreceğini bildiren bir açılır pencere açıyor. iPhone’da, operatörden bağımsız olarak, bu kod size sadece *# 67# ile aynı bilgiyi gösteriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector