Note 5 Nasıl Bir Telefon?

Galaxy Note 5 kaç mAh?

Dikkat çekici ayrıntılardan biri ise Note 4’ün 3220 mAh büyüklüğünde Lityum iyon pili kullanılırken, Note 5 ‘te 3000 mAh batarya ve Lityum Polimer pil kullanılmıştır.

Note 5 Kizilotesi var mi?

Samsung Galaxy Note 5 ‘te bu özellik yok. Bunlardan biri de IR Blaster, yani TV gibi ev aletlerini uzaktan kumanda etmenizi sağlayan özellik. Bildiğiniz gibi IR Blaster özelliği akıllı telefonunuz ile TV, Blu-ray oynatıcı ve hatta klima gibi cihazları uzaktan kumanda yerine yönetmenizi sağlar.

Note 5 ne zaman Türkiye’de?

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus’ın 21 Ağustos itibariyle Türkiye ‘ de ön siparişe açılması bekleniyor. Cihazların akabinde 28 Ağustos tarihinde ise doğrudan satışı başlayacak.

Samsung Galaxy Note 5 kaç inç?

Galaxy Note 5, Samsung tarafından geliştirilen 5.7 inç büyüklüğünde, 16 milyon renk gösterebilen Super AMOLED ekrana sahip. 1440 x 2560 çözünürlüğe sahip olan ekranda inç başına 518 piksel düşüyor.

Samsung Galaxy Note 5 pili ne kadar gidiyor?

Phonearena sitesi tarafından gerçekleştirilen testler sonucunda Galaxy Note 5 ‘in 3000mAh’lik pili normal kullanımda tam 9 saat 11 dakika gitmiş. Bunun yanında bu testin zirvesinde ise 10 saat 42 dakika ile Droid Turbo modeli yer alıyor.

Note 5 Özellikleri RAM ne kadar?

Yeni ulaşan bir bilgiye göre Galaxy Note 5 ‘in 4GB RAM ile geleceği. Çıkış tarihi henüz belli olmayan Galaxy Note 5 ‘te kesin olarak 4GB LP-DDR4 RAM yer alacak. Diğer taraftan Galaxy Note 5 performansını Exynos 7422 ile göstereceğini de belirtelim.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Çalınınca Ne Yapmalı?

Note 5 64 bit mi?

Samsung Galaxy S6’da olduğu gibi 64 bit mimariye sahip 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemciden güç alan cihaz, Samsung’un 4GB RAM ile performans konusunda soru işareti bırakmıyor. 16 megapiksel çözünürlüğündeki kamerasıyla S6 ile benzer bir kamera performansı sunan Galaxy Note 5 ‘in 5 megapiksel çözünürlüğündeki ön kamerası

Samsung Note 5 ekran değişimi ne kadar?

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis ekran garantisi ile birlikte 1300 TL’dir.

Note 5 hafıza kartı takılır mı?

Samsung’un uzun bir süredir modellerinde yer verdiği ve rakiplerinin önüne geçmesini sağlayan bir detay olan microSD kart desteği ise tıpkı Galaxy S6 modelinde olduğu gibi Galaxy Note 5 modelinde de yer almıyor.

Samsung Galaxy Note 5 suya dayanıklı mı?

Galaxy Note 5, S6 Edge Plus ve iPhone 6 Plus İçin Suya Dayanıklılık Testi! Bu yüzden cihazlarının suya karşı dayanıklı olduğu iddiasında da bulunmuyorlar. Keza aynı durum Apple için de geçerli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector