Hızlı Cevap: Telefon Charmı Nereye Takılır?

Telefon ipi nereye takılır?

Telefonunuzu bileğinizde güvenli biçimde tutmaya yardımcı olması için bir askı ipi kullanın. Askı ipi delikleri, telefonun arka tarafında sol alt köşededir.

Telefon Charmı ne ise yarar?

Charm nedir? Charmlar, kendi anılarınızı bileğinizde taşımanız için var. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için her özel güne özel charm alabilirsiniz, kendi özelliklerinizi vurgulamak için o özelliğinize özel charmı alıp Yılan bileziğinize takabilirsiniz.

Telefon Charm kaç cm?

El yapımıdır, uzunluğu 18 cm ‘dir.

Charm Bileklik ne demek?

Charm, özel bir günü ve duyguyu sembollerle ifade eden, bunları detaylarda vurgulayan küçük takı parçasıdır. Dore veya gümüş renginde olan ve yılan bileklik adı verilen bir zincir üzerine dizilen charmlar, kişinin kendisine ait hikayeyi yansıttığı bir bilekliğe dönüşür.

Boyun Askılı telefon kılıfı nasıl yapılır?

Yapılışı

  1. 1) 20 zincir çekilir ve zincirin her iki yönüne de 20 sık iğne yapılır.
  2. 2) 2 sıra boyunca 40 sık iğne örülür.
  3. 3) 3 zincir çekilir, bir ilmek atlanır ve tekli trabzan yapılır.
  4. 4) Kafeslerin üzerine toplam 40 sık iğne yapılır.
  5. 5) 2 sıra boyunca 40 sık iğne örülür.
  6. 6) Tekrar kafesli sıra örülür.

Pandoranın orjinalliği nasıl anlaşılır?

Orijinal Pandora bilekliklerin üzerindeki toka boyutu, neredeyse charmların boyutuyla aynıdır. Ek olarak tokanın ön tarafında Pandora yazar ve O harfinin üzerinde bir taç bulunur. Orijinal bilekliklerin tokasının içinde yoncaya benzeyen ve 4 küçük vidadan oluşan bir fiksatör bulunur.

PANDORA bileklik kaç ayar?

14 AYAR ALTIN BİLEKLİKLER Pandora ‘nın 14 ayar altından üretilen zarif bileklikleri şık sadeliği modern lüksle bir araya getiriyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Çöken Telefon Nasıl Kurtarılır?

PANDORA Altın mi?

PANDORA ‘nın parlak 14k altın charm’larıyla görünümünüze lüks bir dokunuş katın. PANDORA ‘nın sertifikalı rafine şirketlerinden etik bir şekilde tedarik edilen, garantili 14 ayar altını, etik ve sürdürülebilir bir seçimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector