Hızlı Cevap: Evkurdan Telefon Alınca Ne Zaman Gelir?

Evkur sipariş kaç günde onaylanır?

Evkur şubelerinden alışveriş başvurusu yaptıktan sonra en az 7 en fazla 15 iş günü içerisinde size olumlu yada olumsuz dönüş sağlamaktadırlar lakin onaylanmayan bazı durumlarda dönüş geç oluyor yada hiç olmuyor bunuda dikkate almanızı öneririz.

Evkur’dan taksitle telefon alınır mı?

EVKUR ‘ dan dünya markası cep telefonlarını orijinal resmi ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Taksitle cep telefonu satın almak için sipariş vermeniz yeterli.

Evkur ürün takibi nasıl yapılır?

Evkur mağazalarından yaptığınız alışverişlerde ürün takip numarası ile sipariş takip etmek yada ürün sorgulamak gibi bir durum yoktur bu sadece müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılmaktadır lakin eğer ki alışverişinizi Evkur internet sitesinden yaptıysanız üye girişi yaparak hesabım kısmına girebilir ve oradan

Evkur nakit kredi veriyor mu?

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; grup şirketimiz olan Evkur Finansman A.Ş. tarafından 36 aya varan tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Evkur Cep telefonu kaç günde teslim ediyor?

Sözleşmeli yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi değerlendirme birimi tarafından onaylanan ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ücretsiz olarak Evkur tarafından yapılmaktadır. -İstihbarat sürecine göre teslimat süreniz 3 ila 4 gün sürebilmektedir.

You might be interested:  FAQ: Cat Telefon Nasıl?

Evkur kaç taksit kaldığını öğrenme?

Evkur kaç taksit kaldığını mı merak ediyorsunuz yapacakların çok fazla olmasa da yeni yapılan ödeme sistemi ile sizler için yenilenen ödeme sayfası aracılığı ile ilk önce tc kimlik numaranızı ve altına da robot olmadığınıza dair kısmı işaretliyorsunuz daha sonrasında karşınıza Evkur kalan taksit sorgulaması çıkıyor bu

Evkur telefona kaç taksit yapıyor?

Evkur Güvencesiyle Teknolojinin Tadını Çıkarın Evkur sayesinde 6 ay taksitle kolay bir şekilde son model telefon çeşitlerini satın alınabilir ve rahat bir şekilde ödeme yapılabilir.

Evkur’dan taksitli telefon nasıl alınır?

İsterseniz fiziki mağazaya giderek kredi kartı ya da senetle alım yapabilirsiniz. Cep telefonu alımlarında senet seçeneğinde, senet imzalamanızın ardından 3 içinde adres teyidiniz gerçekleştirildikten sonra telefonu satın alabilirsiniz.

Taksitle cep telefonu nereden alabilirim?

Cep telefonu taksit ödemelerinizi isterseniz Evkur şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mutluevim üzerinden senetle: Evkur’a alternatif olarak senetle taksitle telefon almak için tercih edilebilecek firmalardan biri de Mutluevim’dir.

Evkur a nasıl ödeme yapabilirim?

Ödeme Seçenekleri

  1. Kredi Kartsız Peşinatsız Ödeme.
  2. Kredi Kartı İle Ödeme.
  3. Banka Havalesi İle Ödeme.
  4. Güvenli Alışveriş

Evkur sipariş iptali nasıl yapılır?

Evkur internetten ürün alma başvurusu yaptıysanız ve almaktan vazgeçtiyseniz yapmanız gereken tek şey tekrar internet sitesinden üye girişi yapmak ve ordan siparişlerinize ulaşarak iptal etme kısmına tıklayarak siparişinizi iptal etmenizden ibarettir böylece para verdiyseniz para nereden ödeme yaptıysanız oraya

Evkur finansman nedir?

Evkur Finansman elden taksitle alışveriş yapmaya olanak sağlayan Evkur Bankası olarak düşünebileceğiniz size kredi çekmeden ürün satın alabilme olanağı sağlayan bir finansman kuruluşudur.

Evkura nasıl ulaşabilirim?

Evkur Müşteri Temsilcisine bağlanmak için sırasıyla: 444 0 808 numarasını cep telefonunuzun arama kısmına yazınız ve ardından arama tuşuna basınız.

You might be interested:  FAQ: Usta Birliğine Telefon Nasıl Sokarım?

Evkur Genel müdür?

Seçkin Köse – Genel Müdür – Evkur Finansman A.Ş. LinkedIn.

Evkurun sahibi kim nereli?

Evkur ‘un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kan’dır. Hasan Kan, Sivas doğumludur. Baba tarafı Malatya’lı olduğundan dolayı Hasan Kan çoğu yerde Malatyalı olarak yazılmaktadır. Doğum tarihi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector