Hızlı Cevap: 359 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

359 ile başlayan telefon nereye ait?

359 Nerenin Alan Kodu 359 telefon kodu Bulgaristan’ın uluslararası telefon kodudur. Bulgaristan’da çok sayıda Türk vatandaşı yaşamaktadır. Aileleri ile iletişime girmek isteyen Türk vatandaşları 359 telefon kodu ile telefon araması yapıyorlar.

+7 Hangi ülkeye ait?

7 Nerenin Alan Kodu? 7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur.

+353 Ne numarası?

Alan kodları sadece şehirlerarası görüşmelerde kullanılmaktadır. + 353 numaralı alan kodu Atlas Okyanusunda bulunan İrlanda ülkesine ait bir koddur.

Türkiyenin telefon kodu kaç?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

0 392 nerenin alan kodu?

392 ülke alan kodu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti alan kodudur.

+7 961 Nerenin kodu?

+ 961 numaralı telefon kodu Güneybatı Asya’da bulunan Lübnan ülkesine ait bir koddur. Ülkenin başkenti Beyrut’tur. Lübnan’dan ülkemize yapılan aramalarda telefon numarasının başında + 961 kodu yer almaktadır.

7 977 Nerenin kodu?

Nepal ile iletişime geçmek + 977 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Kuzeybatıda Kuzey Denizi, kuzeyde Hollanda, güneybatıda Fransa, doğuda Lüksemburg ve Almanya ile sınırı vardır.

You might be interested:  FAQ: Samsung Galaxy A7 Nasıl Bir Telefon?

Konya 353 Nerenin Kodu?

Meram Alan Kodu: 0 332 352. Meram Alan Kodu: 0 332 353.

96 neresi?

1200 96 kodu Maldivler’e ait telefon kodudur. Sizi arayanların numaraları telefonunuzda 96 kodu ile gözükür. Maldivler Hint okyanusunda yer almaktadır.

Telefon alan kodları neye göre?

Ülkelerin kodları Uluslararası Telekomünikasyon Birliği(ITU) tarafından atanıyor. Yukarıdaki maddelerden de anlaşılacağı gibi uluslararası numaraların verilmesi, ülkelerin coğrafi konumlarına göre oluyor. Ancak bazı ülkeler sonradan numara değişikliği yaparak coğrafi konumlarından farklı bir numaraya geçiş yapabiliyor.

+1 Hangi ülke?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector