FAQ: Çift Hatlı Telefon Nasıl Kullanılır?

Çift hatlı telefonlarda 2 WhatsApp nasıl kullanılır?

Bunun için mesajlaşma uygulamasının ikonuna uzun süre basılı tutmalı ve açılan ekrandan “ikinci uygulamayı indir ” seçeneğini seçmelisiniz. İkinci uygulama otomatik olarak Dual Messenger’ın mini logosuyla geliyor. Böylelikle uygulamaları karıştırma gibi bir problem de olmuyor.

Bir telefonda 2 hat olduğunu nasıl anlarız?

Bu nedenle, dişli sembolü cihazınızın ana ekranında bulun ve menüye erişin Telefon hakkında> Durum> IMEI verileri. Bu noktada, IMEI kodu cep telefonu: çift SIM’i destekliyorsa, kelimelerle işaretlenmiş iki farklı IMEI kodu bulacaksınız.

Huawei çift hatlı telefon nasıl kullanılır?

Ayrıntılar için operatörünüzle iletişime geçin.

 1. Ayarlar > Mobil ağ > SIM yönetimi > SIM’ler arası arama yönlendirme bölümüne gidin.
 2. Bir arama yönlendirme modu seçin ve ilgili düğmeyi açın. Her iki düğme de açıldığında SIM kartlar arasında arama yönlendirme özelliği etkinleştirilir.

SIM tercihi nasıl yapılır?

Otomatik SIM seçimi özelliğini açmak veya kapatmak için:

 1. Ayarlar > SIM kartlar > Çağrılar seçeneğine gidin.
 2. Otomatik SIM seçimi özelliğini açın ya da kapatın. ÖneriOtomatik SIM seçimi uygulaması yoksa Çağrılar > Her zaman sor öğesine dokunun.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Faturam Fazla Geldi Ne Yapmalıyım?

2 WhatsApp nasıl kullanılır?

Parallel Space-Çoklu hesap uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve WhatsApp seçeneğinin yanındaki “Ekle” butonuna dokunun. Cihazınızda yaratılan yeni bir alana WhatsApp uygulaması eklenecek. Telefon numaranızı girerek yeni bir WhatsApp hesabı oluşturun.

Bir telefona 2 WhatsApp kurulabilir mi?

Android telefonlarınızda “Misafir” modunu kullanarak iki WhatsApp hesabını aynı cihazda kullanabilmeniz mümkün. Birbirine paralel ancak farklı numaralara hizmet veren bir hesap daha yaratmak için aynı cihaz üzerinde yeni bir e-posta adresi ve aynı uygulamalar kurmanız zaten mümkün oluyor.

Çift sim kart arama nasıl yapılır?

Çift SIM kart kullanımını etkinleştirmek için

 1. Her iki SIM kartının da takılı olduğundan emin olun.
 2. Ana ekran konumundan, Uygulamalar ekran simgesine dokunun.
 3. Ayarlar > Dual SIM / Dual SIM ayarları öğelerini bulup dokunun.
 4. SIM1 ve SIM2 yanındaki kaydırma kızağını sağa doğru çekin.

Birinin üzerine kaç hat olduğunu sorgulama?

e-devlet üzerinden vatandaşlar şifre ve TC kimlik numarası ile giriş yapıldıktan sonra arama kısmına mobil hat sorgulama yazarak hizmet verilen bölüme ulaşabilirsiniz. Sorgulama tüm GSM hatlarında yapıldığı için adınıza açılan tüm hatları görebilirsiniz.

Vodafone eSIM nedir?

Vodafone, akıllı telefonlardaki tamamen yerli üretim yeni nesil dijital sim kart eSIM ‘i faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerinin hizmetine sundu. Fiziksel SIM kartların yerine geçecek olan eSIM, uzaktan yönetilebilen ve programlanabilen teknolojisiyle Vodafone müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak.

Huawei P Smart Pro çift hatlı mi?

Dual modelinde kullanıcılara çift hattın rahatlığını sunan Huawei, aynı anda hem iş hem de özel görüşmelerini yönetebilme fırsatı sunar.

Huawei telefonların sim kartı nasıl takılır?

Kart tepsisini çıkarın ve üst taraf ile alt tarafı belirleyin. Kart tepsisini çıkarmak için bir çıkarma iğnesi kullanın. Üst taraf “SIM1” yazısı ile belirtilmiştir ve yuvaya nano- SIM kart takılabilir. Alt taraf “NM” yazısı ile belirtilmiştir ve yuvaya NM kart veya nano- SIM kart takılabilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Iphone Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Huawei P20 Pro çift hatlı mı?

Huawei P20 Pro ( Çift Hat ) (CLT-L29) En Ucuz Fiyat ve Özellikleri – Epey.

SIM kart 2 kisiler ne demek?

Dual SIM, diğer adıyla çift SIM kart özelliği; bir telefonun aynı anda iki SIM kart taşıyabilmesini ve kullanıcının aynı anda cihazda bulunan iki SIM kartı da aktif olarak kullanabilmesini sağlayan bir özelliktir.

Samsung m31 Çift SIM nasıl kullanılır?

Samsung cihazınızda çift sim kartı özelliğini etkinleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

 1. 1 Ayarlar öğesine dokunun.
 2. 2 Bağlantılar sekmesine dokunun.
 3. 3 Sim kart yöneticisi sekmesine dokunun.
 4. 4 Daha fazla SİM kart ayarı sekmesine dokunun.
 5. 5 Çift SİM her zaman açık sekmesine dokunun.

SIM kartı neden çalışmıyor?

Genelde sim kart takılı değil hatalarını alanlar temassızlık nedeniyle bu sorunu yaşamaktadır. Sim kartınız eskimiş olabilir. Süreki takıp çıkarma durumunda yıpranmış olabilir. Nano sim kart desteklemeyen cihazınız varsa kartı kendi çabalarınızla takmışsanız temassızlık kaynaklı problemler yaşıyor olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector