Evkurdan Telefon Aldım Ne Zaman Gelir?

Evkur onay süreci kaç gün sürüyor?

Evkur Onay Süreci Kaç Gün? Evkur şubelerinden alışveriş başvurusu yaptıktan sonra en az 7 en fazla 15 iş günü içerisinde size olumlu yada olumsuz dönüş sağlamaktadırlar lakin onaylanmayan bazı durumlarda dönüş geç oluyor yada hiç olmuyor bunuda dikkate almanızı öneririz.

Evkur adres teyidi kaç gün sürer?

Evkur Adres Teyidi Süresi yaklaşık 1 hafta içinde gerçekleşmektedir lakin bazen süre uzamakta bazen buna gerek kalmamaktadır. Evkurdan Eve Geldiler Evde Yoktum ne olur diye sorarsanız bu biraz muammadır çünkü bazıları tekrar gelirler, bazıları red verirler ve bazıları da sizi komşularımıza sorarak araştırırlar.

Evkur’dan taksitle telefon alınır mı?

EVKUR ‘ dan dünya markası cep telefonlarını orijinal resmi ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Taksitle cep telefonu satın almak için sipariş vermeniz yeterli.

Evkur ürün takibi nasıl yapılır?

Evkur mağazalarından yaptığınız alışverişlerde ürün takip numarası ile sipariş takip etmek yada ürün sorgulamak gibi bir durum yoktur bu sadece müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılmaktadır lakin eğer ki alışverişinizi Evkur internet sitesinden yaptıysanız üye girişi yaparak hesabım kısmına girebilir ve oradan

Evkura nasıl ulaşabilirim?

Evkur Müşteri Temsilcisine bağlanmak için sırasıyla: 444 0 808 numarasını cep telefonunuzun arama kısmına yazınız ve ardından arama tuşuna basınız.

You might be interested:  Hızlı Cevap: G Zl Sekme Nasil Acilir Telefon?

Evkur kaç taksit kaldığını öğrenme?

Evkur kaç taksit kaldığını mı merak ediyorsunuz yapacakların çok fazla olmasa da yeni yapılan ödeme sistemi ile sizler için yenilenen ödeme sayfası aracılığı ile ilk önce tc kimlik numaranızı ve altına da robot olmadığınıza dair kısmı işaretliyorsunuz daha sonrasında karşınıza Evkur kalan taksit sorgulaması çıkıyor bu

Evkurdan aldığım ürün ne zaman gelir?

Sözleşmeli yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi değerlendirme birimi tarafından onaylanan ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ücretsiz olarak Evkur tarafından yapılmaktadır. -İstihbarat sürecine göre teslimat süreniz 3 ila 4 gün sürebilmektedir.

Adres teyidi ne demek?

· Bankaların müşterilerine yönelik yapmış oldukları gönderilerin beyan edilen adreste ve bizzat müşteri tarafından teslim alındığına ilişkin tutanak.

Evkur sözleşmenin iptal eder mi?

Evkur mağazalarından almak için başvurduğunuz ürününüzü almaktan vazgeçerek iptal etmek istediğinizde ürünü aldığınız mağazaya giderek kolaylıkla Evkur Ürün İptal Etme başvurusu yaparak iptal edebilir para verdiyseniz paranızı alabilirsiniz vermediyseniz hiç bir sıkıntı olmadan kolaylıkla iptal edebiliyorsunuz.

Evkur telefona kaç taksit yapıyor?

Evkur Güvencesiyle Teknolojinin Tadını Çıkarın Evkur sayesinde 6 ay taksitle kolay bir şekilde son model telefon çeşitlerini satın alınabilir ve rahat bir şekilde ödeme yapılabilir.

Taksitle cep telefonu nereden alabilirim?

Cep telefonu taksit ödemelerinizi isterseniz Evkur şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mutluevim üzerinden senetle: Evkur’a alternatif olarak senetle taksitle telefon almak için tercih edilebilecek firmalardan biri de Mutluevim’dir.

Evkur taksit ödeme hangi bankalar?

Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Evkur Mağazalarından yada Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur senetle alışveriş nasıl yapılır?

Kredi kartı yerine senetle alışveriş gerçekleştirilebiliyor. Ancak burada fiyatlarda da artış yaşandığını unutmamak gerekiyor. Eğer senetle alış veriş yapmaya karar verdiyseniz, sizden istenen bilgilerin ardından ödemelerinizi düzenli yaptığınız onaylanırsa istediğiniz kadar taksit imkanıyla alış veriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Huawei Telefon Hangi Ülkenin?

Evkur kredi veriyor mu?

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; grup şirketimiz olan Evkur Finansman A.Ş. tarafından 36 aya varan tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı sunulmaktadır. Geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş.

Evkur finansman nedir?

Evkur Finansman elden taksitle alışveriş yapmaya olanak sağlayan Evkur Bankası olarak düşünebileceğiniz size kredi çekmeden ürün satın alabilme olanağı sağlayan bir finansman kuruluşudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector