Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 497 0

Michael Jackson Belgeseli ve Taciz İddiaları

ABD’de gerçekleşen Sundance Film Festivali’nde pop müziğin efsane ismi Michael Jackson hakkında çıkan taciz ve istismar olaylarını konu alan Leaving Neverland belgeseli yayınlandı


4 Saat süren belgesel müziğin efsane isimlerinden Michael Jackson’ın geçmişte cinsel istismarda bulunduğu çocuk yaşta iki kişinin açıklamalarından oluşan Leaving Neverland belgeseli tüm dünyayı sarsmış durumda.

Hayattayken de çocuklara cinsel istismarda bulunduğu suçlamaları ile karşı karşıya kalan ve yargılanan Michael Jackson, “Yatağımı erkek çocuklarıyla paylaştım, ancak bunda cinsel yön olmadı” açıklamasını yapmıştı.

Belgeselde anlatılana göre Robson ailesi ABD’nin Los Angeles kentini ziyaret ettikleri sırada Jackson ile iletişime geçti ve Jackson aileyi ikamet ettiği ünlü çiftlik Neverland’e çağırdı. Jackson’ın büyüsüne kapılan aile, çocuklarını Neverland’de birkaç gün geçirmesi için ünlü şarkıcıya emanet etmeyi kabul etti ve cinsel istismar bu sırada başladı.

Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson‘ın, babasının yaptığı iddia edilenlerden dolayı kariyerinin zarar görmesinden endişe duyduğu belirtildi. Amerikan basınında yer alan haberlere göre 20 yaşındaki Paris Jackson, belgesel sebebiyle yakın çevresine endişeli olduğunu söyledi. Paris Jackson’ın yaptığı film ve dizi anlaşmalarının belgesel sebebiyle tehlikeye girmesi söz konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar