Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gündem 961 0

Blutv Yeni Yapım – Pavyon

Blutv yayın hayatına uzun süre önce başlayan sermayesi tamamen yerli olan bir platform. Zamanında hiç izlemeyeceğim bir yapımla adını duyurdu. Bu noktada uzun süredir abone olup olmamak arasında gidip geldim. Ancak öyle bir belgesel yayınladı ki tüm Hollywood yapımları ile kıyasıya yarışır halde. İşte Pavyon ve detayları.


Ankara’nın eğlence tarzını tamamen yansıtan ve baş aktörlerini gözler önüne seren bu belgeselin imdb puanı 8.6 . Kesinlikle bu puanı baz alarak izlemedim sadece bir fragman beni bu yapıma çekti. Belgeselin baş aktörleri ise; müşteriler, konsomatrisler, mekan sahipleri, çalgıcılar ve taksiciler.

Sami ÖZER’in yönetmenliğini üstlendiği bu yapım ölçülü bir oranda küfür ve aleniyet içeriyor ki, Pavyon ortamının vazgeçilmezidir bunlar. Gerçek hayatlar ve hayat mücadelelerini içeren bu yapımı izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Pavyon dizisi bu satırları yazarken henüz 2 bölümü yayınlanmış olan bir dizidir. 3. bölümü ne zaman yayınlanacak net bir bilgi yok fakat takipçileri sabırsızlıkla bekliyor.

İşte bu uzun yıllar unutulmayacak yapımın Fragmanı

Pavyon Belgesel Dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar