Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 358 1

Oyunlardan Para Kazanılır Mı?

Oyunlardan para kazanmak mümkündür. Oyunlardan para kazanmak için o oyunu oynayıp oyunda değerli eşyalar elde etmek lazım. Peki, bu elde ettiğimiz eşyaları nasıl pazarlayacağız. Oyunlardan elde ettiğimiz eşyaları o oyunu oynayan başka bir oyuncuya pazarlayarak TL fiyatına satmaya çalışmaktır.


 

KARŞIMIZDAKİNE GÜVENEBİLİR MİYİZ?

 

Oyunlardan satış yaparken karşımızdaki kişiye güvenemeyiz. Karşımızdaki kişi dolandırıcı, sahtekâr olabilir. Böyle şeylerden uzak durarak oyundaki güvenilir kişiler aracılığıyla veya telefon numarasını alarak karşımızdaki kişiyle iletişime geçmeliyiz. Karşımızdaki kişi eğer satacağımız eşyayı istediğimiz fiyattan kabul ederse sıra satışı yapmaya geliyor.

 

SATIŞ NASIL YAPILIR?

 

Oyundan eşyayı satın alacak arkadaşa bir kredi kartı numarası veririz. Eşyayı satın alacak kişi anlaştığınız fiyatı sizin hesabınıza yollar ve siz paranın gelip gelmediğini kontrol edersiniz. Eğer istediğiniz para hesabınıza geçtiyse satacağınız eşyayı oyun içinde adama vererek ticareti tamamlamış olursunuz. Böylelikle oyundan para kazanmış olursunuz.

 

SATIŞ ESNASINDA ÇIKABİLECEK SORUNLAR?

 

Satış esnasında ne tür sorunlar çıkabilir? Satış esnasında ilk önce sen eşyayı ben sana parayı sonra veririm gibi sözler verilir. Bu sözlere itibar etmeyiniz çünkü çoğu dolandırıcıdır. Bu laflardan kurtulmak için ilk önce karşınızdaki kişiye böyle satış yapmadığınızı belirterek sizin istediğiniz yöntemi söylemeniz lazımdır.

 

Sizin istediğiniz yöntemi kabul ettirdikten sonra ticaretinizi yapabilirsiniz. Eğer kabul etmezler ise ticaret yaparken bir sürü sorun çıkabilir. Satacağınız eşyayı kaybedebilirsiniz. Bu tür dolandırıcılarla ticaret yapmadan eşyanızı satarak oyundan para kazanmanız mümkündür. Dolandırıcılara dikkat ederek temiz satışlar yaparak bir sürü oyundan hiç sorun çekmeden istediğiniz miktarlarda para kazanabilirsiniz.

 

OYUNLARDAN KAZANDIĞIMIZ PARALAR?

 

Oyundan kazandığımız paraları banka hesabımızdan çekebiliriz. Oyundan para kazanmamız böylece mümkündür. Oyunlardan para kazanırken dikkat edilmelidir.

 

“Oyunlardan Para Kazanılır Mı?” üzerine 1 yorum

  1. PDF İndir dedi ki:

    Valla bizim ülkede Minecraft oynuyorsan her türlü para kazanma garantisi var :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar