Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 101 0

LG G6 Büyük Ekran

LG G6 büyük ekran hakkında yeni ipuçları vermeye devam ediyor.

Dünya telefon markalarından biri olan LG yeni üreteceği LG G6 modeli 2017 MWC (Mobil Dünya Kongresi) resmi açılışından bir gün önce tüm telefon markaları ile birlikte 26 Şubat 2017 tarihinde Barcelona’da tanıtılacak. Güney Koreli şirketin G6 için de 2016 Eylülde tanıttığı V20 için kullandığı stratejiyi izliyor. LG firması G6 modelinin bazı özellikleri resmi tanıtımdan önce veriliyor.

Davetiyelerde bu özelliklere rastlanıyor. Gönderilen davetiyeler de telefonun adı açıkça verilmekte. LG yeni modeli için “Büyük ekran… Sığıyor” şeklinde bir açıklama kullanıyor. LG bu açıklaması LG G6’nın büyük bir ekrana sahip olacağını işaret ediyor. Tanıtım için kullanılan çizim ekran çerçevesinin minimuma indirilmiş bir cihazı işaret ediyor. Daha önce karşımıza çıkan sızmalarda ve açıklamalarda G6 modelinde çerçevenin ince olduğunu dikkatimiz çekmişti.

Güney Koreli firma ekranın 18:9 görüntü oranına sahip olacağını açıklamıştı. Bu açıklamalar da “Tam Görüş” tanımlamasını kullanmıştı.

LG Avantajlı

Samsung, yeni amiral gemisi telefonu olan Galaxy S8’i Barcelona da tanıtmayacağını daha önceden açıklamıştı. Bu da LG G6’ya avantaj sağlıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar