Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 114 0

Huawei P10 Plus

İşte merakla beklenen Huawei P10 Plus

Huawei’nin yeni amiral gemisi P10 ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ederken, firmanın P10 Plus isimli ikinci bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İşte Huawei P10 Plus ile ilgili ayrıntılar!

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan Huawei, bir müddettir yeni amiral gemisi modeli Huawei P10 üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Mate 9 modeli ile beraber akıllı telefon pazarında kullanıcıları etkilemeyi muvaffak olan Huawei’nin, P10’un yanı sıra P10 Plus isimli yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Huawei P10 Plus tasarımı nasıl olacak?

Ön tarafından bakıldığında Note 7 ile benzer tasarımsal çizgiler taşıyan Huawei P10 Plus’ın parmak izi okuyucusu, ekranında altında yer alan home tuşunda değil, arka tarafında.

Huawei’nin fiziksel home tuşu varken parmak izi okuyucuyu neden ön tarafta iken arkaya taşıdığı büyük bir merak konusu.

5.5 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip olan P10 Plus’ın, yeniden Huawei imalatı olan Kirin 960’dan daha yüksek saat hızlarına sahip Kirin 965 işlemciden güç alması bekleniyor.

6 GİGABYTE RAM ve 128 GİGABYTE dahili depolamanın yanı sıra 8 GİGABYTE RAM ve 256 GİGABYTE dahili depolama olmak üzere toplamda iki değişik model ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan akıllı telefon, 3650 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek.

Önümüzdeki günlerde tertip edecek olan Mobil Dünya Kurultayı’nde tanıtılması beklenilen Huawei P10 ve P10 Plus modellerinde ücret arayışı P10 için 699 dolar.

P10 Plus modelinin ise, düşünülebileceği gibi P10’a göre daha yüksek bir ücret ile satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar