Kullanım Şartları

Teknosanal.com sitesi yetki verilen site yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.


İçerik

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

-Bu yazı teknosanal.com‘dan alınmıştır
-Kaynak: teknosanal.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Yorumlar

teknosanal.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız.

– teknosanal.com’a gönderilen yorumlar herhangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve teknosanal.com’un genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

teknosanal.com her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize destek@teknosanal.com adresinden iletebilirsiniz.