Kapat
Kripto Para Haberleri
Kripto Para 22 0

Kripto Para Vergi Kaçakçılığı için İspanya

  • Kripto Para Haberleri Ülkelerin düzenleyicileri, kripto kurallarıyla başa çıktıkça hareket et

İspanya’nın Vergi Dairesi, finansal firmalardan kripto para karşılığı alıcılar üzerindeki isimleri ve ticari verileri devretmelerini ve potansiyel vergi kaçırma ve dijital paralar kullanarak kara para aklama için ülkenin en büyük dramatiğini başlatmalarını istedi.

Kripto Para Habeleri

Altmış şirkete, konuyla ilgili kamuoyuna konuşma yetkisi bulunmayan departmandaki bir yetkiliye göre, ticari bilgi talepleri gönderildi. Bankaları ve menkul kıymet firmaları ile para birimi platformlarını içerir.

Yetkiliye göre, sürücü, kısmen Yabancı Döviz Büroları tarafından yurt dışında açılan banka hesaplarında Ulusal Sahtekarlık Soruşturma Ofisi tarafından soruşturma başlattı. İspanya makamları ile online olarak vergi kaçırma çökertmeye çalışıyor bildirildi istemci kimliklerini ortaya çıkarmak için Airborne Inc. dahil Internet tabanlı şirketler, üzerinde artan talepler.

 

İspanya’nın Vergi Ajansı tarafından gerçekleştirilen hareket, El Confidencial web sitesi tarafından daha önce bildirilmiştir.

Küresel düzenleyici ortam, bir zamanlar gizlilik ve yasal belirsizlik ortamında büyümüş, kripto-parazitli spekülatörler için daha zor hale gelmiştir. Avustralya bu hafta dijital para değişimi konusunda yeni düzenlemeler getirdiğini açıkladı .

Perşembe günü fiyatlar sabitken, Bitcoin bu yıl yüzde 50 üzerinde düşüş göstererek 6.741 $ ‘a indi.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Ozan Kenar {Ozan Kenar}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir