Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Google işletme ekleme
Gündem 328 0

Google, yeni konumlarını yönetmek için yeni Google Benim İşletmem API’sı

Artık Google işletme ekleme tek bir kayıtlı hesap sınırsız sayıda lokasyon’u yönetebilecek.

Google bu sabah cep telefonuyla yapılan yerel aramaların genel olarak mobil aramadan daha hızlı büyüdüğünü söyledi – genel olarak yıllık% 50. Kısmen yanıt olarak, Google, Bilgi Paneli ve Google Benim İşletmeme (GMB) düzenli olarak yeni özellikler ekledi.

Google işletme ekleme

Bugün, Google yeni bir GMB API’sı, yeni ajans kontrol paneli ve yeni ajans ortağı programı duyurdu. API, ajansların, ticari marka açıklamaları ve çok satırlı markalara yönelik gönderiler ve küçük ölçekli işletmeler gibi içerik kategorilerini yönetmesini sağlayacaktır.

Google, ajans kontrol panelini birkaç ajans ortağıyla birlikte geliştirdi. Yeni gösterge paneli hızlı olacağa benziyor. Ve sağlar:

Sınırsız sayıda lokasyonu yönetmek için GMB’de kayıtlı tek bir hesap.
Dahili grupları yönetmek ve konumlara erişimi kontrol etmek için Kullanıcı Grupları.
Girişleri yönetmek için daha kolay ürün iş akışları.
Kayıtlı kuruluşlara ayrıca yeni GMB araçlarına ve özelliklerine erken erişim sağlanmaktadır. Kendilerine özel bir iş ortağı yöneticisi ve diğer avantajları olacak. Yeni bir ortak dizin de olacak.

Google, yeni program için potansiyel ajans ortaklarını değerlendirmede birden fazla ölçütün yer aldığını söyledi. Belirli bir “yönetim altındaki yer sayısı” şartı yok, ancak Google başlangıçta büyüyen ajanslara odaklanmak istiyor. Ajans ortak programına buradan kaydolabilirsiniz .

Yeni gösterge paneli önümüzdeki üç hafta içinde kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar