Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 556 0

Dünyanın En Küçük Fotoğraf Makinesi İle Tanışın

Sony, popüler olan kompakt fotoğraf makinesi dünyasının en yeni ve küçük üyesi RX0 II modelini tanıttı.Dünyanın en küçük ve en hafif premium kompakt fotoğraf makinesi RX0 II, orijinal RX0’ın su geçirmezlik/toz geçirmezlik, şoka dayanıklılık, ezilmeye dayanıklılık ve ultra kompaktlık özelliklerini daha da ileriye taşıyor.

Yeni model artık makine içi 4K kayıt ve video kaydı için yeni görüntü sabitleme çözümlerinin yanı sıra yukarı doğru 180 dereceye, aşağı doğru 90 dereceye kadar eğilebilen ve su altında dahi çalışan bir LCD ekrana sahip.

Sadece 59mm x 40,5mm x 35mm’lik boyutları ve 132g ağırlığı ile cebinize kolaylıkla sığan RX0 II, hava koşullarının karşısına çıkaracağı her türlü zorluğa hazır.

10 metre derinliğe kadar su geçirmezii, toz geçirmezii, 2 metre yüksekliğe kadar darbeye dayanıklıvii ve 200KG kuvvete kadar ezilmeye dayanıklı.

10 metre derinliğe kadar su geçirmezii, toz geçirmezii, 2 metre yüksekliğe kadar darbeye dayanıklıvii ve 200KG kuvvete kadar ezilmeye dayanıklı

RX0 II’nin çok yönlülüğü, video yeteneklerinin yanı sıra bir dizi fotoğraf çekimi özelliği de sunması anlamına geliyor.1/32000 saniyeye kadar Bozulma Önleyici Deklanşöre sahip olan fotoğraf makinesi, süjenin yüzünden bir anlığına geçen hisleri dahi yakalamak için, 16 fps’e kadar çekim yapabiliyor.

RX0 II, aynı zamanda 100’e kadar fotoğraf makinesinin kablolu bir çoklu fotoğraf makinesi düzeneği içinde bağlanıp kontrol edilebilmesine imkan veren Kamera Kontrol Kutusu CCB-WD1 ile de uyumlu

Ürünün fiyatı ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar