Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Donanım 6.858 0

En İyi İp tv Kutuları

İp tv box nedir ? ip tv kutu – cihaz seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz ? Neden ip tv seçmeliyiz ? Tüm detaylar yazımızda.


İp tv kutu ları, smart veya smart olmayan televizyonları tamamen akıllı cihazlara çevirebilecek yeniliklerle doludur. Bu anlamda her cihaz aynı yeniliği sunmayabilir fakat bazı kutular android işletim sistemleri sayesinde öne çıkmaktadırlar ve smart olmayan bir televizyonu bile smart hale dönüştürürler.

İp tv ler yayın alırken, ip tv sunucusu ve internet bağlantısı gerektirmektedir. Merkezi yayın yapan bir ip tv kuruluşunun size yayını internet bağlantısı yardımıyla aktarması olayıdır. Bu anlamda Türkiye’de halihazırda ip tv mantığıyla yayın yapan kuruluşlar var. Örneğin; Tvbu, ip tv teknolojisi kullanmaktadır. Yasal olan platformların şimdilik en başında gelmektedir. Bu noktada akıllara şu soru gelir: ” İp Tv yasal mı ? ” Bu sorunun cevabını ip tv yasal mı ? makalemizden okuyabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi özellikleri göz dolduran ip tv box ları tanıtmaya;

Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR

Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR

Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR

Android işletim sistemine sahip bu ip tv kutusu, birçok yönüyle size harika bir deneyim sunmayı amaçlayarak tasarlanmış. Fiyat ve kalite endeksi bakımından listemizin 1. sırasında olmayı fazlasıyla hakediyor. 4K görüntü kalitesini destekleyen ve aktif menüsüyle öne çıkan bu cihazda ayrıca sesli komutla yüksek hassasiyetli yönlendirme de mevcut.

APPLE TV 4K 64 GB – MP7P2TZ/A

APPLE TV 4K 64 GB - MP7P2TZ/A

APPLE TV 4K 64 GB – MP7P2TZ/A

Kalite bakımından bir önceki cihaz olan Mi ile aynı özellikleri taşıyan fakat ios işletim sistemine sahip bu cihazın tek dezavantajı fiyatı. Pahalı olmasa listemize 1. sıradan girebilecek olan bu ürünün fiyatı birazcık el yakacak cinsten.

MXQ Pro 4K Ultra HD Android IP TV KUTU

MXQ Pro 4K Ultra HD Android IPTV Box

MXQ Pro 4K Ultra HD Android IPTV Box

Listemizin 3. sırasında ise, fiyat bakımından en uygun ürünü seçtik. Fakat kullanıcı yorumları oldukça rahatsız edici düzeyde. Android işletim sistemine sahip fakat hemen hiçbir uygulamayı çalıştıramayan ve oldukça fazla ısınan bu üründen çok beklentiye girmeden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca İp tv kutu larını satın aldıktan sonra ekstra ip tv üyeliğine ihtiyacınız olduğunu söylemekte fayda var. Maliyet hesabınızı buna göre yapıp cihaz almanız sizin için faydalı olacaktır. İp tv ler hakkında sorularınız varsa yorumlarda bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar